images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W czwartek 27 września o godz. 18:00 w pubie Svejk przy ul. Wieniawskiego odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie poznańskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber. Na spotkaniu tym porozmawiamy o planach i pomysłach na działalność poznańskiego KoLibra w nowym roku akademickim.

 

Wakacje akademickie się kończą, KoLibranci wracają do Poznania, więc również kolibrowe spotkania czas wznowić!

Pierwsze spotkanie w luźnej, jeszcze wakacyjnej, atmosferze odbędzie się już w ten czwartek w pubie Svejk na ulicy Wieniawskiego o godzinie 18:00. Przy studenckim piwie omówimy plan działania na nadchodzący semestr 😉

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w naszą działalność jako członkowie czy też jako sympatycy. Na spotkaniu będziecie mogli poznać bliżej KoLibra, jego członków, strukturę, sposób działalności i nasze idee oraz przystąpić do nas.

Zapraszamy wszystkich wolnorynkowych konserwatystów, libertarian, konserwatywnych liberałów i wszelakich wolnościowców. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, co KoLiber mógłby zrobić w Poznaniu, czym powinien się zająć, w co zaangażować, to przyjdźcie i rzucajcie propozycje, niech to czwartkowe spotkanie będzie burzą mózgów owocną w fajne projekty akcji, którymi będziemy mogli trochę namieszać w Poznaniu 😉

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie: poznan@koliber.org

Do zobaczenia na spotkaniu!

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found