images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Nie w gaju oliwkowym ani wśród cyprysów, ale w Parku im. Adama Mickiewicza już w najbliższą środę, 18 maja 2011r., około godziny 18:00 spotykają się poznańscy konserwatywni liberałowie. Zapraszamy.

Nie w gaju oliwkowym ani wśród cyprysów, ale w Parku im. Adama Mickiewicza już w najbliższą środę, 18 maja 2011r., około godziny 18:00 spotkają się poznańscy konserwatywni liberałowie. Zapraszamy.

– W trakcie tego nietypowego spotkania planujemy urządzić małą ucztę, nie tylko dla ciała ale także dla umysłu, dlatego też odbędą się dyskusje nad kolejnymi publikacjami, min. porozmawiamy o książce Tymoteusza Juszczaka dotyczącej ordoliberalizmu- zachęca do włączenia się do wymiany zdań prezes oddziału KoLega Wojciech Żmijewski.

I dodaje- jeśli chcesz podyskutować o wyżej wymienionych sprawach, bądź w środę w parku pod Operą. Jeśli masz inne poglądy od naszych, to również liczymy na Twoje przybycie, bo przecież podróże kształcą, a te intelektualne w szczególności.

Więcej o powrocie do tradycji platońskiej Akademii, na stronie oddziału z Poznania.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found