BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Tak przedstawia kampanię promocyjną projektu wiceprezes KoLibra oraz kierownik akcji- Igor Pawłowski- redaktorowi Wojciechowi Wybranowskiemu w „Rzeczpospolitej”.

Tak przedstawia kampanię promocyjną projektu wiceprezes Stowarzyszenia KoLiber oraz kierownik akcji- Igor Pawłowski– redaktorowi Wojciechowi Wybranowskiemu w „Rzeczpospolitej”.

W artykule zatytułowanym „Coraz odważniej kpią z premiera” KoLega opowiada o akcji „Polska bez długu„. Tekst nawiązuje w szczególności do odważnego rysunku satyrycznego, a trzeba dodać, że mamy na naszej stronie bogatą galerię prześmiewczych obrazków autorstwa Krzysztofa Boruszewskiego.

W związku z tym, że założyliśmy swój profil na serwisie Ideosfera,  jesteśmy obecni we wspólnej kampanii reklamowej, o czym już informowaliśmy. Cieszymy się z zainteresowania akcją. Świadczy ono o tym, że warto podejmować działania na rzecz naszych idei, bo zyskują one przychylność odbiorców.

KoLiber zawsze znany był z nieszablonowych inicjatyw. Nie spoczniemy na laurach i dalej będziemy pokazywać zagrożenie wynikające z nieodpowiedzialnej polityki władzy. Współpracujemy z raperem WC Filetem, który ułożył rap o długu publicznym, którego premiera odbyła się na Konwencie w zeszłym roku.

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej zadłużeniu państwa, na której otwarcie oświadczamy:

„Uważamy, że dalsze zwiększanie zadłużenia Państwa, doprowadzi w krótkim okresie do podwyżki podatków, która w całości zostanie przerzucona na obywateli, szczególnie tych młodych.
Tak jak w życiu rodzinnym nikt rozsądny nie zostawia w spadku swoim dzieciom własnych długów do spłacenia, tak też Państwo nie powinno zostawiać najmłodszym obywatelom takiego obciążenia.”

Do bardziej standardowych działań należy organizacja debat. W najbliższy piątek ,18 marca 2011r. odbędzie się kolejna  dyskusja w ramach kampanii. Zapraszamy na godzinę 19:00 do siedziby Stowarzyszenia Wolnego Słowa, przy ul. Marszałkowskiej 7 w Warszawie. W dyskusji udział wezmą PP. Jan Łopata (Poseł na Sejm RP, zastępca przewodniczącego sejmowej Komisji Finansów Publicznych), red. Łukasz Warzecha (publicysta) oraz Marek Łangalis (członek Stowarzyszenia KoLiber i ekspert ekonomiczny Instytutu Globalizacji). Wstęp wolny.

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found