Polonia Minor Stowarzyszenie KoLiber

Nasze struktury w Małopolsce, na Podkarpaciu oraz na Ziemi Lubelskiej i Świętokrzyskiej. Nie znalazłeś oddziału ani koła w swoim mieście? Zbierz znajomych i działaj z nami!

Częstochowa

Częstochowski oddział stowarzyszenia powstał w 2016 roku, z inicjatywy kilku młodych ludzi, działających na lokalnej arenie polityczno-społecznej. Od samego początku struktury powiększały się w szybkim tempie, a oddział prędko stał się jednym z najaktywniejszych w Polsce.

Jesteśmy tarnowskim oddziałem ogólnopolskiego stowarzyszenia „KoLiber”. Naszym celem jest ochrona autonomii jednostki, rodziny, szkoły i wspólnoty lokalnej przed państwem oraz stopniowe wyparcie kontroli politycznej z tych sfer.

Jesteśmy lubelskim oddziałem ogólnopolskiego stowarzyszenia „KoLiber”. Naszym celem jest ochrona wolności jednostki, rodziny, szkoły i wspólnoty lokalnej przed państwem oraz stopniowe wyparcie kontroli politycznej z tych sfer.

Serdecznie zapraszamy do wstępowania w nasze szeregi, na nasze spotkania i akcje przez nas organizowane! Jeżeli chcesz do nas dołączyć, nie ma nic prostszego! Musisz tylko wypełnić deklarację członkowską i wręczyć ją jednemu z członków zarządu, najlepiej na spotkaniach!