images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Dr Henryk Krzyżanowski z PAFERE oraz KoLega Wojciech Żmijewski wystąpią dziś na antenie radia Emaus na 89,8 FM. Powiedzą kilka słów o sobotnim wykładzie o przedsiębiorczości oraz zaprezentują działalność KoLibra. JEŚLI CHCESZ WYSŁUCHAĆ NAGRANIA, KLIKNIJ „CZYTAJ DALEJ”.

Dr Henryk Krzyżanowski z PAFERE oraz KoLega Wojciech Żmijewski wystąpią dziś na antenie radia Emaus na 89,8 FM. Powiedzą kilka słów o sobotnim wykładzie o przedsiębiorczości oraz zaprezentują działalność KoLibra. Zachęcamy do wysłuchania na żywo dzisiejszej audycji już o godz. 15.00. Zapraszamy przed odbiorniki.

Przypominamy, że 8.01.2010r. będzie miało miejsce w Poznaniu wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego wolnorynkowca! Dobrodziej naszego Stowarzyszenia Jan Wojciech Kubań opowie o swojej drodze do sukcesu na polu przedsiębiorczości. Po wykładzie odbędzie się pokaz filmu pt. „Powołanie przedsiębiorcy”. Początek spotkania to godzina 11:00. Zapraszamy do Collegium Lubrańskiego, (Muzeum Archidiecezjalne, obok katedry w Poznaniu).

Nagranie rozmowy z dr. Henrykiem Krzyżanowskim i KoLegą Wojtkiem Żmijewskim jest dostępne do ściągnięcia na stronie oddziału poznańskiego- poznan.koliber.org. Prawda, że prezes oddziału KoLibra ma za sobą udany debiut?

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl