images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Spoglądając na ostatnie letnie promyki słońca pożegnaliśmy sierpień. Dla nas miesiąc ten upłynął głównie pod znakiem udziału wielu struktur w lokalnych obchodach 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego oraz 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, ale także publikacji nowego raportu autorstwa naszego Centrum Analiz czy też wspólnego spotkania na Radzie Krajowej w Kaliszu. Szczegółowe podsumowanie poniżej.

 • Prezentacja raportu „Estoński CIT” (nagranie prezentacji tutaj)
 • Rada Krajowa w Kaliszu: To drugi raz, gdy przedstawiciele oddziałów KoLibra z całej Polski zebrali się w najstarszym polskim mieście. Podczas Rady Krajowej dyskutowano m.in. o konstrukcji stażu kandydackiego oraz strategii rozwoju Stowarzyszenia. Podjęto także decyzję nt. nowej formy Mecenatu KoLibra – dotychczasowi mecenasi utrzymają swój status do końca 2021 roku, a od 29 sierpnia 2020 r. tytuł Mecenasa będzie przyznawany na okres jednego roku tym osobom, które wpłacą na konto KoLibra minimum 600 zł w ciągu roku. W przypadku wpłaty wielokrotności 600 zł (np. 1200 zł, 1800 zł, 2400 zł itd.) tytuł Mecenasa będzie przyznawany na kilka lat (odpowiednio 2 lata, 3 lata, 4 lata itd.). Rada Krajowa wyraziła także zgodę na utworzenie oddziału w Ostrowie Wielkopolskim, natomiast ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Zarząd Główny. Poza tym RK wyraziła zgodę na wynajem nowej siedziby centralnej KoLibra.

Kalisz:

Warszawa:

Białystok:

Kielce:

Lublin:

Poznań:

Słupsk:

Szczecin:

 • Wystosowanie listu otwartego do Prezydenta Miasta Szczecina ws. złożenia kwiatów przez władze miasta w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej pod Pomnikiem Braterstwa Broni Żołnierzy Polskich i Radzieckich

Wrocław:

<<< Lipiec 2020 | Wrzesień 2020 >>>

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2022 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found