images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Dobiegła końca V edycja jednego z naszych najważniejszych projektów – Akademii KoLibra! W ubiegły weekend grono wyłonionych laureatów konkursu esejów, miało okazję uczestniczyć w specjalnym Seminarium, które odbyło się w naszej niedawno otworzonej siedzibie.

Młode talenty ekonomiczne miały możliwość wysłuchania m.in. Alejandro Chaufena – prezesa Atlas Network, dr Mateusza Benedyka, prezesa Instytutu Misesa, Kamila Cebulskiego, przedsiębiorcy i założyciela szkoły ASBiRO oraz wielu innych!

Całość zwieńczył egzamin ustny z zagadnień poruszonych na seminarium. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany! Najlepszy okazał się Adam Górecki. Pozostałe miejsca na podium zajęli: Dawid Czerwiński oraz Kacper Kasprzak. Zwycięzcy rozdzielili pomiędzy siebie główne nagrody, czyli wyjazd na konferencję ekonomiczną w USA, staż w organizacji III sektora oraz wstęp na kurs Polsko-Amerykańska Akademia Liderów.

W tym miejscu pragniemy szczególnie podziękować naszym Partnerom, dzięki którym nasza Akademia może zaoferować tak atrakcyjne nagrody swoim laureatom: Wydawnictwo Prohibita, Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju), Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego – Pafere oraz Instytut Misesa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju swoich zainteresowań.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found