images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Przed przyjazdem:

Wszyscy przybywający na RK proszeni są o wcześniejszy kontakt z Michałem Bełbotem w celu potwierdzenia przybycia i ustalenia zakwaterowania
tel. 696-269-667

Przed przyjazdem:

Wszyscy przybywający na RK proszeni są o wcześniejszy kontakt z Michałem Bełbotem w celu potwierdzenia przybycia i ustalenia zakwaterowania
tel. 696-269-667

Piątek:

Dla przybywających w piątek zaplanowaliśmy wieczór integracyjny połączony ze zwiedzaniem gdyńskiej mariny, okolic Sea Towers, oraz ORP Błyskawica. Na koniec przy świetle zachodzącego słońca będziemy się rozkoszować lokalnymi SPECJALnościami kulinarnymi.

Sobota:

10.30 – Spotykamy się w Gdyni przy ul. Piłsudskiego na Wydziale Oceanografii i Geografii UG i w sali ON gdzie przystępujemy do obrad Rady Krajowej KoLibra.

12.30 – Przerwa w obradach i spotkanie z gośćmi, którymi będą: Dr Sławomir Cenckiewicz (autor książki pt. „SB a Lech Wałęsa..) oraz Prof. Jan Wendt który w ramach przygotowania merytorycznego do przyszłorocznych wyborów samorządowych dla KoLibrów wygłosi wykład o strukturze samorządów w Polsce.

16.00 – Zakończenie Rady Krajowej i czas na przebranie się, ew. posiłek (choć radzę z tym poczekać do ogniska)

19.00 – Spotykamy się pod gdyńskim Urzędem Miasta i ruszamy na Polankę Redłowską, gdzie odbywać się będzie ognisko. Zwrócić uwagę należy, że impreza będzie odbywać nad samym morzem w okolicach pięknego zabytku przyrody jakim jest Redłowski Klif.

Link do informacji o ognisku: http://wenta.cba.pl/koliber.jpeg
Link do mapki: http://wenta.cba.pl/mapka.jpg
Na ognisko zapraszamy również członków zaprzyjaźnionych organizacji jak np. Stowarzyszenie „Młodzi dla Gdyni”, „Młodzi Demokraci”, „SM UPR” itd.
Jeżeli ktokolwiek z Was ma w Trójmieście jakichś znajomych, którzy mieliby ochotę wziąć udział w imprezie to serdecznie zapraszamy! Proszę im przesłać powyższe linki, lub link do naszego profilu: http://nasza-klasa.pl/profile/24988064/gallery/album/4/17

!!!UWAGA!!! W wypadku deszczowej pogody nie rezygnujemy z imprezy, tylko udajemy się do Global Cafe w Gdyni. Pub znajduje się w Marinie, a z okna rozciąga się widok na marinę portową i morze. !!!UWAGA!!!

Global na mapce: http://wenta.cba.pl/mapka2.jpg

Niedziela:

ok. 13.00 – Chętnych zabierzemy na krótką wycieczkę po Gdańsku (proszę się zgłaszać najpóźniej w sobotę)

Informacje dodatkowe:

Każda grupa otrzyma kartkę z ogólnymi informacjami jak dotrzeć w konkretne miejsca i z ustalonymi godzinami. Mimo to prosimy, aby każdy miał przy sobie wydrukowane powyżej podane mapki.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl