images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Informujemy, że w odpowiedzi na zaproszenie do współpracy programowej wystosowane wobec Stowarzyszenia KoLiber przez sztab Kandydata na urząd Prezydenta RP Andrzeja Dudy reprezentowany przez posła Jarosława Gowina, które zbiegło się w czasie z planowanym już wcześniej opracowaniem postulatów dla kandydatów w wyborach prezydenckich, nasze Centrum Analiz wspólnie z analitykami stowarzyszeń Studenci dla Rzeczypospolitej i Młodzi dla Polski przygotowało program pt.: „Wizja dla Młodego Pokolenia”.

Program ten spotkał się z zainteresowaniem przedstawicieli sztabu Andrzeja Dudy. Został zaakceptowany przez jego Radę Programową, a następnie przyjęty przez sztab i samego kandydata.

Andrzej Duda był jedynym kandydatem, którego sztab zaproponował naszemu środowisku współpracę w zakresie opracowania programu dla młodego pokolenia i wyraził zainteresowanie poparciem dla naszych idei. Prezes Stowarzyszenia Tomasz Pułról udzielił mu więc w ramach rewanżu przed drugą turą wyborów prezydenckich osobistego poparcia zwracając uwagę na to, że mając do wyboru skompromitowanego prezydenta symbolizującego status quo oraz chcącego zmian kandydata otwartego na dialog społeczny nie ma najmniejszych wątpliwości na kogo oddać swój głos.

Równocześnie przypominamy, że zgodnie z obowiązującą uchwałą Rady Krajowej z 24 sierpnia 2013 roku o udziale Stowarzyszenia w życiu publicznym, Stowarzyszenie KoLiber jako organizacja nie udziela poparcia żadnym kandydatom biorącym udział w jakichkolwiek wyborach z wyłączeniem swoich członków.

Zarząd Główny
Stowarzyszenia KoLiber

 

Program „Wizja dla Młodego Pokolenia”

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl