BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Olsztyński KoLibranci przekonują do głębszego zastanowienia się przed głosowaniem w II turze wyborów na prezydenta miasta. Oto oświadczenie zarządu tamtejszego oddziału.

 Szanowni Państwo

 W związku z szokującymi dla nas wynikami pierwszej tury wyborów prezydenckich, apelujemy do wyborców o dłuższe niż zwykle zastanowienie się przed postawieniem znaku „X” na karcie do głosowania w drugiej turze. W szczególności prosimy się zastanowić:

 – Czy najwyższy urząd w mieście powinien piastować człowiek, który w przeszłości sprawował funkcję komunistycznego cenzora?

 – Czy Olsztynem ma rządzić osoba, która w związku z nadal trwającym śledztwem, może wkrótce nie być zdolna do sprawowania tej funkcji?

 – Czy Czesław Jerzy Małkowski jest faktycznie dobrze przygotowany merytorycznie do pełnienia funkcji prezydenta Olsztyna, skoro podczas swoich rządów zadłużył miasto i zapóźnił je względem innych metropolii?

 Mamy głęboką nadzieję, że dzięki wzmożonej aktywności organizacji pozarządowych (w tym naszej), uda nam się uniknąć kolejnej kompromitacji naszego pięknego miasta. Nadal wierzymy w rozsądek Olsztynian.

 

Z poważaniem,

/-/ Zarząd Oddziału Olsztyn

 Stowarzyszenia KoLiber

Igor Pawłowski, Tomasz Marszelewski oraz Cezary Romanowski

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found