images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Z radością pragniemy poinformować, iż dnia 08.XII.2007 Konwent Zwyczajny Stowarzyszenia KoLiber wybrał na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia KoLegę

Karola Wyszyńskiego

Serdecznie gratulujemy!!!

Po kliknięciu „pokaż” przeczytać można kilka słów dotyczących Konwentu.

Szanowni KoLedzy, Szanowne KoLeżanki,

Pragnę z radością poinformować, że dnia 08.XII.2007, Konwent Zwyczajny Stowarzyszenia KoLiber, odbywający się w Warszawie, zadecydował o wyborze na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia KoLegi
Karola Wyszyńskiego!!!

Chciałem niniejszym złożyć KoLedze serdeczne gratulacje, oraz życzyć samych sukcesów w działaniu, ku chwale zarówno chwalebnej Idei Konserwatywno-Liberalnej, oraz Stowarzyszenia KoLiber.

Zostałem przez Karola poproszony o przekazanie Wam kilku słów (znajduje się On obecnie w podróży, dlatego nie może zrobić tego osobiście). I tak:

1. Serdecznie dziękujemy ustępującemu Zarządowi za roczną pracę na rzecz Stowarzyszenia. Szczególne podziękowania należą się Jackowi Spendlowi, za sprawowanie odpowiedzialnej i wymagającej funkcji Prezesa, oraz Stefanowi Sękowskiemu, za sprawowanie funkcji wiceprezesa. W zarządzaniu tak dużym Stowarzyszeniem jak KoLiber nie da się uniknąć błędów, i te w czasie minionej kadencji oczywiście również się zdarzały, jednak trzeba podkreślić ogólny bardzo pozytywny obraz tej kadencji. Najlepiej świadczy o tym fakt, że wszyscy członkowie Zarządu otrzymali na Konwencie absolutorium, czego również serdecznie im gratulujemy!!!

2.Przewidywany kształt nowego Zarządu Głównego, ogłoszony podczas prezentacji kandydata na Konwencie, jest następujący:

Prezes – Karol Wyszyński (o/Warszawa)
I wiceprezes – Stefan Sękowski (o/Lublin)
II wiceprezes – Marta Kube (o/Warszawa)
Sekretarz – Dominik Jaskulski (o/Kraków)
Skarbnik – Anna Grabińska (o/Warszawa)

Jako osoby ściśle współpracujące z Zarządem zostali wymienieni również: Adam Witkowski, Jan Bielicki, Ronald Lasecki, oraz Lesław Sierocki – wszyscy o/Warszawa. Dodam, że wszyscy wymienieni kandydaci przed Konwentem osobiście konsultowali się z Karolem, i wyrazili zgodę na sprawowanie wymienionych stanowisk, stąd nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby ZG powstał w podanym kształcie.

3.Ponieważ przygotowania Konwentu oraz planu działania na najbliższy rok były niezwykle absorbującym zajęciem przez ostatni miesiąc, Prezes udał się na zasłużony kilkudniowy odpoczynek. Jest to również dla Niego czas na spokojne poukładanie myśli, podsumowanie Konwentu, rozważenie wielu poruszonych w czasie Konwentu spraw, oraz rozdzielenia zadań do wykonania na najbliższe tygodnie. W ciągu ostatniego miesiąca wykonany został ogrom pracy, napisane zostało wiele dokumentów, jednak dopiero moment wyboru przez Konwent dał zielone światło na spięcie wszystkiego w całość – niektórych dokumentów nie można było przygotować wcześniej. Gdy tylko będzie to możliwe (na pewno w przeciągu zbliżającego się tygodnia) zostaniecie szczegółowo poinformowani o planach, wizji oraz konkretnych punktach do wykonania w przeciągu zbliżającej się kadencji ZG, słowem ? zostanie publicznie przedstawione ?expose? nowego Prezesa. Zostanie również zaprezentowane sprawozdanie z Konwentu. Proszę w imieniu Karola o kilka dni cierpliwości.

4.Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym do Warszawy delegatom, dziękujemy za konstruktywne obrady, wiele ciekawych porad dla ZG (zarówno publicznie jak i kuluarowo), dziękujemy wszystkim którzy przybyli do Klubu Hybrydy, za pasjonujące dyskusje oraz wspólną zabawę. Dziękujemy również członkom o/Warszawa za gościnne przyjęcie delegatów z innych miast. W imieniu o/Warszawa przepraszamy ze nieuniknione przy organizacji takich imprez niedociągnięcia, mamy jednak nadzieję, że nie przysłaniają one ogólnego pozytywnego wydźwięku zakończonego Konwentu.

5.Dziękuję wszystkim osobom które zdecydowały się wypełnić i oddać nam ankietę dotyczącą Was, waszych planów , waszych oddziałów itd. Muszę przyznać, że ankiety te dostarczyły nam wielu niezwykle ciekawych informacji, stąd na pewno będziemy chcieli kontynuować ten projekt, tak aby w jak najlepszy sposób poznać wasze oczekiwania i potrzeby. Wszystkie osoby które ankietę odebrały, ale nie miały okazji jej wypełnić, zachęcam do przesłania odpowiedzi elektronicznie, na adres szkolenia@koliber.org .

Pozdrawiam serdecznie, życząc spokojnej niedzieli, i bezpiecznego powrotu do domu wszystkich delegatów!!!

Lesław Sierocki
Przewodniczący Sekcji Szkoleniowej
Oddziału Warszawskiego
Stowarzyszenia Koliber
Tel. 600-362-617
szkolenia@koliber.org

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found