images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Opublikowaliśmy nowy numer Biuletynu KoLibra „Goniec Wolności”.

Drodzy Czytelnicy,

Zbliżają się przyspieszone wybory prezydenckie, dlatego zapewne nie zdziwi Państwa, że w tym numerze skupiliśmy się właśnie na tym nadchodzącym wielkimi krokami wydarzeniu.

Opublikowaliśmy nowy numer Biuletynu KoLibra „Goniec Wolności”.

Drodzy Czytelnicy,

Zbliżają się przyspieszone wybory prezydenckie, dlatego zapewne nie zdziwi Państwa, że w tym numerze skupiliśmy się właśnie na tym nadchodzącym wielkimi krokami wydarzeniu.

Jaromir Kwiatkowski analizuje zmianę wizerunku głównych kandydatów, jaka nastąpiła na potrzeby kampanii wyborczej. W kolejnym tekście przedstawiam argumenty związane z moimi preferencjami w nadchodzących wyborach. Interesującą analizę języka i priorytetów Jarosława Kaczyńskiego przeprowadził Michał Janik, który sugeruje, do jakich haseł należałoby się odwoływać, by uzyskać przynajmniej drobne wsparcie ewentualnego przyszłego prezydenta w szerzeniu idei konserwatywnego liberalizmu. Na koniec Kamila Wójciak wraca do tematu samej kampanii i wskazuje, w jaki sposób różni się ona od tradycyjnego wielomiesięcznego maratonu.

Zachęcam już tradycyjnie do zajrzenia do artykułów Anny Grabińskiej. Jak zwykle w sposób klarowny przedstawia ona bardzo ciekawe teorie związane ze współczesną szeroko pojętą kulturą, jej ewolucją i konsekwencjami do jakich owe zmiany prowadzą. Warto zajrzeć do działu recenzje, w której proponujemy m.in. pierwszą książkę naszego redakcyjnego KoLegi Stefana Sękowskiego. Zwracam też szczególną uwagę na interesujące teksty Adama Karpińskiego oraz Arkadiusza Jałowca dotyczące kwestii ideowych. Dla tych, którym Goniec Wolności pomaga w „uczeniu się”, czym jest konserwatywny liberalizm, te dwa teksty będą szczególnie wartościowe.


Tak jak to już bywało, zakończę na kwestiach dotyczących Gońca Wolności od kuchni. W ostatnich dniach nastąpiła dość istotna zmiana personalna w Redakcji Gońca. Na stanowisku sekretarza redakcji, wspomniany już Adam Karpiński zmienił Karola Salę. Prezesowi o/Rzeszów serdecznie dziękujemy za ważny wkład, jaki włożył w pracę na naszym czasopismem. Życzymy też sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym i dalszej działalności KoLibrowej. Adam Karpiński to młody, obiecujący i już wyrobiony dziennikarsko członek o/Warszawa, z którym wiążemy duże nadzieje. Mam nadzieję, że dzięki jego pracy nasze Czasopismo będzie czyniło stałe postępy na drodze szerzenia idei konserwatywnej i liberalnej.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl