images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W sobotę 14 grudnia w Pałacu Raczyńskich w Warszawie odbył się Konwent naszego Stowarzyszenia, na którym zostały wybrane nowe władze KoLibra. Po zaciętej walce wyborczej stosunkiem 37 do 17 na 55 głosów nowym prezesem został Marcin Bagiński, do niedawna sprawujący funkcję prezesa oddziału Warszawa. Jego kontrkandydatem był Marcin Chmielowski, prezes oddziału Kraków.

 

Podczas Konwentu zostało wręczone członkostwo honorowe, które otrzymał białoruski polityk i ekonomista Jarosław Romańczuk. Zaprezentowane zostało też nowe logo stowarzyszenia w kilku wariantach kolorystycznych, którego autorem jest Miłosz Lodowski. Odbyło się również sprawozdanie ustępującego Prezesa Jakuba Kuleszy, w którym przedstawione zostały przeprowadzone w tym roku projekty, m.in. „Goń z Pomnika Bolszewika” czy „Akademia KoLibra”, a także plany kolejnych akcji m.in. projekty „Pokolenie Przyszłość – Przyszłość Pokoleń” oraz „Samorząd pod Lupą”. Przyznano nagrodę za zebranie największej liczby podpisów pod Europejską Inicjatywą „Jeden z Nas”, którą otrzymał oddział Trójmiasto.

Podczas części otwartej Konwentu, poza wręczeniem członkostwa honorowego, miały miejsce przemówienia zaproszonych gości przebywających z wizytą w Polsce: Toma Palmera i Matthew Tyrmanda.

Do Sądu Naczelnego KoLibra dostali się: były prezes stowarzyszenia Jakub Kulesza, były wiceprezes Adam Kondrakiewicz i członek SN z ubiegłej kadencji Karol Wiszniewski. Gratulujemy!

Karol Handzel, rzecznik biura prasowego

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found