images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Z radością pragniemy poinformować, iż 27 listopada 2008 r. decyzją Zarządu Oddziału Trójmiasto Stowarzyszenia KoLiber powołano 2 koła terenowe: Koło Wejherowo oraz Koło Gdańsk.

Z radością pragniemy poinformować, iż 27 listopada 2008 r. decyzją Zarządu Oddziału Trójmiasto Stowarzyszenia KoLiber powołano 2 koła terenowe: Koło Wejherowo oraz Koło Gdańsk.

Przewodniczącym Koła Wejherowo został dotychczasowy przewodniczący samorządu szkolnego I Liceum Ogólnokształcącego w Wejherowie, Mateusz Schmidt. W dotychczasowej działalności oddziału, gród Jakóba Weyhera był areną kilku spektakularnych akcji Stowarzyszenia, takich jak sprzeciw wobec przenosin sowieckiego czołgu T-34 do centrum miasta czy wezwania radnych do rewizji uderzającej w przedsiębiorców oraz konsumentów, a więc wszystkich osób związanych z miastem tzw. „uchwały nr Vk/XVIII/204/2008 Rady Miasta Wejherowa z dnia 1 kwietnia 2008 r. w sprawie określania dni i godzin otwierania oraz zamykania placówek handlu detalicznego, zakładów gastronomicznych i zakładów usługowych na terenie Gminy Miasta Wejherowo”. W Wejherowie znajdował się także nieformalny sztab kampanii „Gruzjo – nie jesteś sama!!” (odwiedź stronę www.gruzja.koliber.org). Nowym członkom KoLibra z Wejherowa życzymy dużo sukcesów i determinacji!

Jednocześnie decyzją zarządu oddziału zreaktywowano Koło Gdańsk, mające zaktywizować tamtejszą młodzież akademicką o poglądach konserwatywno-liberalnych. Przewodniczącym Koła został Jan Cychnerski.

Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć, interesujesz się sprawami lokalnymi, jesteś zainteresowany działalnością Stowarzyszenia w Wejherowie czy Gdańsku, wyślij wiadomość na adres trojmiasto@koliber.org

Czekamy na Ciebie!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found