images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Przed nami II edycja Balu organizowanego w ramach obchodów Dnia Niepodległości! 10 listopada w Warszawskim Domu Technika NOT odbędzie się Noc Wolności. Wydarzenie będzie odbywać się pod patronatem Stowarzyszenia KoLiber.

Wieczór 10 listopada będzie okazją do wspólnego świętowania 94. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ze znakomitymi gośćmi, takimi jak: prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Wojciech Roszkowski, reż. Robert Kaczmarek, red. Rafał Ziemkiewicz, red. Łukasz Warzecha.

Jesteśmy przekonani, że tak jak rok temu, Noc Wolności będzie przyczyną powstania wielu wartościowych inicjatyw i znajomości, które będą służyć Rzeczpospolitej i dobru wspólnemu. Obóz niepodległościowo – patriotyczny ma ogromny potencjał, który trzeba jak najszybciej uwolnić. Dlatego warto, abyśmy się lepiej poznali i wspólnie przeżywali nasze narodowe święto.

Ubiegłoroczny Bal zaowocował mocnym zacieśnieniem więzi w środowisku młodych patriotów. Jak przekonuje Maciej Gnyszka Prezes Fundacji Dobroczynnosc.com: „Wytworzony wtedy kapitał społeczny przyczynił się do powstania wielu nowych relacji i przyjaźni oraz… do zawarcia małżeństwa pomiędzy dwójką uczestników zabawy. Niewątpliwie w tym roku możemy liczyć na równie wspaniałe spotkanie”.

Oprócz rewelacyjnej zabawy wśród znamienitych gości będzie również możliwość pomocy organizacjom, które na co dzień służą Polsce i jej obywatelom – Kolegium Św. Stanisława Kostki, Fundacji Court Watch czy Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości. Uczestnicy zabawy będą mogli przekazać wsparcie podczas dwóch dobroczynnych atrakcji: aukcji oraz loterii fantowej. Stan przygotowań oraz bardzo ambitne plany organizatorów wskazują, że w tym roku dobroczynny rekord zostanie pobity (w zeszłym roku wyznaczył go jeden z uczestników aukcji dobroczynnej, przeznaczając 4 300 zł na butelkę burbona z autografem Rafała Ziemkiewicza).

Bilety na bal można rezerwować poprzez oficjalną stronę imprezy: www.nocwolnosci.pl

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found