images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Czas studiów to okres przygotowania do życia zawodowego. W ostatnim czasie temat: pracy, kariery, sukcesu zostały zdominowane przez inny temat. Każdego dnia media informują o pogłębiającym się kryzysie gospodarczym. Jakie są perspektywy dla studentów na rynku pracy? Czy są skazani na bezrobocie lub pracę, która ich nie interesuje? Takie pytania pojawiają się coraz częściej. Najlepszym rozwiązaniem, zdaje się być korzystanie ze sprawdzonych wzorców. Gośćmi spotkania będą Łukasz Foltyn (twórca Gadu-Gadu) oraz Marcin Koper (założyciel przeznaczeni.pl).

Data: 24.03.2009 (wtorek), godz. 20:00
Miejsce: aula starego BUW na kampusie głównym UW (Krakowskie Przedmieście)

Data: 24.03.2009 (wtorek), godz. 20:00
Miejsce: aula starego BUW na kampusie głównym UW (Krakowskie Przedmieście)

Czas studiów to okres przygotowania do życia zawodowego. W ostatnim czasie temat: pracy, kariery, sukcesu zostały zdominowane przez inny temat. Każdego dnia media informują o pogłębiającym się kryzysie gospodarczym. Jakie są perspektywy dla studentów na rynku pracy? Czy są skazani na bezrobocie lub pracę, która ich nie interesuje? Takie pytania pojawiają się coraz częściej.Najlepszym rozwiązaniem, zdaje się być korzystanie ze sprawdzonych wzorców. Dlatego właśnie zapraszamy osoby, które odniosły sukces w życiu zawodowym. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy osoby, które odniosły sukces w dynamicznie rozwijającej się branży internetowej. Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedział również Maciej Koper, założyciel portalu przeznaczeni.pl (100tys. społeczność: http://www.przeznaczeni.pl).

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl