images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Decyzją Prezesa Stowarzyszenie KoLiber zostało partnerem akcji “Sprzątamy ekonomiczne mity”, której celem jest odkłamywanie mitów dotyczących funkcjonowania gospodarki. Jak wskazuje inicjator akcji, Instytut Ludwiga von Misesa, wielu wyborców jest wciąż podatnych na demagogię i populistyczne argumenty podnoszone przez środowiska etatystyczne, co jest wynikiem braku podstawowej wiedzy i dostępu do wartościowych lektur w lokalnych bibliotekach. Aby wyjść temu naprzeciw w ramach akcji rozesłanych zostanie do bibliotek 1000 egzemplarzy książki “Ekonomia w jednej lekcji” Henry’ego Hazlitta, który skutecznie rozprawia się z ekonomicznymi mitami. Książka Hazlitta to nic innego jak prosty wykład w przystępny sposób tłumaczący podstawowe procesy zachodzące w gospodarce.

 

Akcja „Sprzątamy ekonomiczne mity” jest doskonałym uzupełnieniem akcji Stowarzyszenia KoLiber „Latający Uniwersytet KoLibra” w ramach której w ostatnich latach przeprowadziliśmy setki lekcji dla młodych ludzi wyjaśniających podstawy ekonomii.

Aby umożliwić dotarcie do jak największej ilości odbiorców i wysłać książki do lokalnych bibliotek organizatorzy muszą do końca września zgromadzić kwotę 31 tysięcy złotych, co sfinansuje koszty licencji, tłumaczenia i druku książki. Wszystkich skłonnych wesprzeć tą szczytną inicjatywę zachęcamy do odwiedzenia strony:

http://mises.pl/projekty/sprzatamy-ekonomiczne-mity/

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

  • image not found
  • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
    Wolności - Centrum Rozwoju
    Społeczenstwa Obywatelskiego
    ze środkow Programu Rozwoju
    Organizacji Obywatelskich
    na lata 2018 - 2030

  • image not found