images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

KoLibranci z Warszawy i z Lublina wzięli udział w VI Marszu dla Życia i Rodziny zorganizowanym w niedzielę 29 maja. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

W Rzeszowie również odbył się Marsz dla Życia i Rodziny- dodaje KoLega Norbert Wolan. Organizatorem rzeszowskiej edycji imprezy było stowarzyszenie „Contra in Vitro”. Marsz rozpoczął się Mszą św. w kościele oo. Bernardynów. Po błogosławieństwie udzielonym przez bp Górnego marsz wyruszył ulicami Sobieskiego i Targową, by dotrzec do rzeszowskiego Rynku. Podczas marszu słychac było zarówno hasła pro-life, jak i prokapitalistyczne (polityka prorodzinna to nie socjal, niższe podatki dla ojca i matki). Zaskoczyła wysoka frekwencja, na którą prócz dobrej pogody na pewno miała wpływ skuteczna kampania reklamowa – plakaty zapraszające na marsz pojawiły się m.in. w miejskich autobusach i oczywiście w wielu parafiach.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found