images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Igor Pawłowski, koordynator KoLibrowej kampanii „Polska bez długu”, podsumowuje dotychczasowe działania na rzecz ograniczenia zadłużenia podatników. Prezes oddziału olsztyńskiego dzieli się z nami swoimi refleksjami.

Igor Pawłowski, koordynator KoLibrowej kampanii „Polska bez długu”, podsumowuje dotychczasowe działania na rzecz ograniczenia zadłużenia podatników. Prezes oddziału olsztyńskiego dzieli się z nami swoimi refleksjami.

~//~

Kiedy pierwszy raz Marek Łangalis, powiedział mi, że lada dzień urodzi mu się syn i chce dla niego walczyć z rosnącym długiem publicznym, pomyślałem, że to piękna, romantyczna idea. Nie spodziewałem się jednak, że po kilku miesiącach akcji będziemy się znajdować w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy.

Tymczasem od lipca tego roku, okazało się, że kolejne organizacje pozarządowe wyrażają chęć współpracy z nami. Są wśród nich przedstawiciele wielu nurtów politycznych. Jest to dla mnie dowód, że rosnący dług polityczny to nie tylko nocny koszmar liberałów, ale realne zagrożenie dla kraju i jego obywateli.

Wsparło nas wiele znanych autorytetów. Są wśród nich: parlamentarzyści, samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy, duchowni, publicyści i artyści. Wszyscy Oni uznali, że działamy w słusznej sprawie.

Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele uruchomiło w centrum Warszawy licznik długu. Chętnie wsparliśmy tę inicjatywę. Mamy nadzieję, że razem uda nam się skuteczniej uświadamiać społeczeństwo, jak groźny może być wciąż rosnący dług publiczny

Podziękowania należą się naszym zwolennikom, którzy z własnej woli zaoferowali nam pomoc. Taką osobą jest m.in. Krzysztof Boruszewski, który nadesłał nam fantastyczne rysunki satyryczne. Panie Krzysztofie, Pańskie rysunki cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających stronę akcji. Dziękujemy!

Jednak przede wszystkim podziękowania należą się tym sześciu tysiącom osób, które miały chęć i odwagę podpisać się pod naszą petycją. Są wśród nich przedstawiciele wszystkich grup społecznych. To dzięki nim wiemy, że nasze działania są potrzebne.

Bardzo Państwu dziękujemy za pomoc i poświęcony nam czas. Postaramy się to wsparcie wykorzystać jak najlepiej. Walczymy dalej!

~//~

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl