images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

NR KRS: 0000253907
CEL SZCZEGÓŁOWY: WOLNY RYNEK

KoLiber to organizacja pozarządowa, łącząca intelektualistów oraz przedsiębiorców, którym bliskie są poglądy konserwatywno-liberalne. Naszym celem jest wykształcenie elit, które będą zdolne wziąć udział w życiu społeczno-politycznym kraju oraz pozytywnie wpłynąć na jakość debaty publicznej.

Dążymy do urzeczywistniania idei społeczeństwa obywatelskiego, odbudowy fundamentalnych wartości cywilizacji łacińskiej takich jak: wolność jednostki, własność prywatna, sprawiedliwość, silne i bezpieczne państwo, poszanowanie tradycji i historii oraz troska o rodzinę.

Dbamy o przestrzeń publiczną i zmieniamy świadomość społeczną poprzez organizację happeningów, konferencji oraz działalność wydawniczą i naukową.

Dzięki Centrum Analiz tworzymy profesjonalne raporty.

Największym sukcesem minionego roku była zmiana identyfikacji wizualnej oraz premiera nowego portalu zrealizowana przez Centrum Informatyczne i Centrum Kreatywne.

Do realizacji naszych przedsięwzięć niezbędny jest kapitał. Nie bierzemy dotacji od instytucji publicznych. Nasza działalność jest możliwa wyłącznie dzięki składkom członkowskim oraz darowiznom pochodzącym od osób prywatnych.

Dzięki porozumieniu z Fundacją im. Bolesława Chrobrego możesz przekazać nam 1% podatku dochodowego, który pozwoli nam podejmować nowe inicjatywy.

10 powodów, dla których warto nas wesprzeć

NR KRS: 0000253907
CEL SZCZEGÓŁOWY: WOLNY RYNEK

Dziękujemy!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found