images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Polsko-Amerykańska Fundacja na rzecz Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) ogłasza konkurs na najlepsze prace magisterskie z dziedziny ekonomii…

Polsko-Amerykańska Fundacja na rzecz Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) ogłasza konkurs na najlepsze prace magisterskie z dziedziny ekonomii.

Udział w konkursie mogą brać prace obronione w 2005, 2006 i 2007 roku, które podejmują tematykę polityczno-społeczno-ekonomiczną i przyczyniają się do promowania wiedzy ekonomicznej, a w szczególności edukacji w dziedzinie wolnego rynku i zrozumienia zależności między etyką a gospodarką.

Termin nadsyłania prac, w formie elektronicznej (plik PDF) pod adres: konkurs@pafere.org, mija 31 grudnia 2007 r., zwycięskie prace poznamy 1 kwietnia 2008 r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.pafere.org. Nagrodą w konkursie jest wydanie zwycięskiej pracy w formie książkowej, sfinansowane przez Fundację PAFERE Polska. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni finansowo.

Więcej na: http://www.pafere.org

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found