Kamil Tyrek

Urodzony 4 marca 1998 roku w Blachowni. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Częstochowie, student Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek informatyka. Jeden z inicjatorów oddziału Częstochowa. W 2016 roku członek zwyczajny zarządu, w 2017 roku sekretarz oddziału Częstochowa. Od 14 maja 2018 sekretarz oddziału Poznań. W sierpniu 2018 mianowany na Sekretarza Zarządu Głównego. Kontakt: kamil.tyrek@koliber.org tyrekkamil@gmail.com

Dnia 18 lutego odbyło się walne zebranie w naszym oddziale. Podczas zebrania z funkcji prezesa oddziału zrezygnował Dominik Pyka, co skutkowało wyborem nowego zarządu.

Mamy przyjemność zaprezentować Ranking Radnych Gmin naszego okręgu wyborczego, czyli statystyczne zestawienie działalności każdego radnego w powiecie częstochowskim, myszkowskim, kłobuckim, lublinieckim oraz mieście Częstochowa, przygotowany przez stowarzyszenie KoLiber Częstochowa we współpracy z biurem poselskim Tomasza Jaskóły. 

Dnia 6 czerwca odbyło się walne zebranie w naszym kole, które miało za zadanie przekształcenie koła na oddział oraz wybranie Zarządu i Okręgowej Komisji Rewizyjnej.