Członek Centralnej Komisji Rewizyjnej

Kamil Poźniak

Student IV roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Społecznik na przestrzeni lat udzielający się w wielu organizacjach, z których na szczególne wymienienie zasługują zwłaszcza Republikanie, NZS i Samorząd Studencki Wydziału Prawa i Administracji UG. Stara się aktywnie przyczynić do spełnienia swojego marzenia o społeczeństwie obywatelskim w Polsce. Interesuje się głównie historią, polityką i prawem.

Już 26 kwietnia będzie mieć miejsce rzadko powtarzająca się okazja na poznanie członków oraz działalności Stowarzyszenia KoLiber w ramach specjalnie przygotowanego w tym celu wydarzenia! Spotykamy się w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Obrońców Westerplatte 12 w Oliwie. Spotkanie otwarte rozpocznie prelekcja naszego KoLegi Kamila Poźniaka o pragmatycznych korzyściach płynących z … Więcej

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Anną Gruhn z Instytutu Misesa. Przeprowadził go KoLega Kamil Poźniak, który zapytał m.in. o to jak wygląda praca w Instytucie oraz o udzielane przez państwo granty na patenty.