images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Zachęcamy do głosowania na Sekretarza lubelskiego Kolibra w nadchodzących wyborach parlamentarnych: Kacper Chołody, pozycja nr 3 na liście Prawicy Rzeczypospolitej.

Kacper Chołody 21 lat, kandyduje do Sejmu RP z ramienia Unii Polityki Realnej. Jest absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, a obecnie studentem III roku prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Od początku studiów, rozpoczętych w 2009 roku, należy do Akademickiego Klubu Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum, a od sześciu miesięcy jest członkiem Stowarzyszenia KoLiber, wraz z którym organizował tegoroczny lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego. W 2010 roku jako kandydat UPR startował w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Ponadto współpracuje z Fundacją „Rozwiń Skrzydła”, gdzie działa jako wolontariusz-korepetytor, udzielając lekcji historii. Swoje zainteresowania kieruje w stronę prawa konstytucyjnego i filozofii prawa, a także geografii, historii średniowiecznej oraz ku zagadnieniu idei wolności w historii chrześcijaństwa. Pasjonuje się muzyką, w szczególności rockową i folkową Śpiewa w Chórze Duszpasterstwa Akademickiego KUL. Autorytetami są dla mniego trzej duchowni związani z KUL-em: ojciec profesor Mieczysław A. Krąpiec, papież Jan Paweł II i kardynał Stefan Wyszyński.

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found