images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W sobotę 10 marca odbyło się w oddziale lubelskim Walne Zebranie zwołane w związku z upływem kadencji dotychczasowego zarządu. Ze stanowiska ustąpił Arkadiusz Jałowiec, któremu bardzo dziękujemy. Gratulacje zaś należą się nowemu szefowi lokalnych struktur, którym został Kacper Chołody.

Prezes Arkadiusz Jałowiec przedstawił sprawozdanie z rocznej działalności władz, został przedstawiony stan finansowy oddziału. Członkowie przystąpili do głosowania nad absolutorium, które zostało udzielone.

Następnie, odchodzący Prezes zaproponował kandydaturę Kacpra Chołody na swoją funkcję. Została ona zaaprobowana w głosowaniu. Dwa kolejne stanowiska w zarządzie objęli: Arkadiusz Jałowiec jako Sekretarz oraz Robert Drabiec jako Skarbnik. W skład Oddziałowej Komisji Rewizyjnej weszli: Wojciech Naja, Michał Wolski oraz Jan Bondyra. Kacper Chołody przedstawił główne kierunki działania oddziału na najbliższy rok. Członkowie oddziału zadawali nowemu prezesowi pytania dotyczące jego wystąpienia.

Po czynnościach formalnych przyszedł czas na swobodną dyskusję nad celami lubelskiego KoLibra, a także zapoznanie się i rozmowa z nowymi sympatykami konserwatywno-liberalnych idei chcącymi wstąpić do oddziału.

Jeżeli i Ty chcesz do nas dołączyć, napisz: lublin@koliber.org

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found