Szóstego lutego dokładnie o 12:00 przy dźwiękach lubelskiego hejnału KoLiber wraz z Radnym Miejskim Marcinem Nowakiem na schodach Ratusza rozpoczęli happening, którego celem było skłonienie Włodarzy Lublina do nadania placu przed siedzibą Lubelskiego Towarzystwa Naukowego imienia 40. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Wilsona Reagana.
Szóstego lutego dokładnie o 12:00 przy dźwiękach lubelskiego hejnału KoLiber wraz z Radnym Miejskim Marcinem Nowakiem na schodach Ratusza rozpoczęli happening, którego celem było skłonienie Włodarzy Lublina do nadania placu przed siedzibą Lubelskiego Towarzystwa Naukowego (u zbiegu Radziwiłłowskiej i Staszica) imienia 40. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ronalda Wilsona Reagana.
W asyście licznie przybyłych mediów Radny Nowak odczytał laudację na cześć Ronalda Reagana, a KoLibrant Piotr Dziedzicz przedstawił petycję skierowaną do Prezydenta Lublina o uhonorowanie Ronalda Reagana w Lublinie.
Zapraszamy na stronę reaganwlublinie.koliber.org, gdzie można wyrazić swoje poparcie dla inicjatywy.
Relacje z pikiety przedstawiają:
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.
Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.
Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.
© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.