images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Oddział w Lublinie oraz Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum organizują spotkanie z serii „Polska bez długu” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Zapraszamy na spotkanie z dr. Tomaszem Sommerem w najbliższą środę, 6 kwietnia, o godzinie 16:00 w sali C-618 w Colegium Jana Pawła II, przy ul. Racławickiej 14.

Oddział w Lublinie oraz Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum organizują spotkanie z serii „Polska bez długu” na Katolickim  Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Zapraszamy na spotkanie z dr. Tomaszem Sommerem w najbliższą środę, 6 kwietnia, o godzinie 16:00 w sali C-618 w Colegium Jana Pawła II, przy ul. Racławickiej 14.

Zaproszony gość jest członkiem Honorowego Komitetu Poparcia kampanii. To polski dziennikarz i wydawca, redaktor naczelny i współwłaściciel tygodnika konserwatywno-liberalnego „Najwyższy Czas!”. W 2005r. objął stanowisko wiceprezesa Instytutu Globalizacji. Dr Tomasz Sommer ma za sobą start w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy KW Libertas.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis myśl.pl.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found