images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniu 14 stycznia 2012r. odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie młodzieży łowickiej zainteresowanej działalnością na rzecz idei konserwatywno-liberalnej. Zarząd Główny odwiedził wieloletnią siedzibę prymasów Polski, aby przedstawić perspektywy rozwoju pod skrzydłami KoLibra.

O 17:30 w swoim rodzinnym mieście Prezes Seweryn Szwarocki zachęcał młodych ludzi do zaangażowania się w działalność w Stowarzyszeniu. Opowiadał m.in. o sztandarowych projektach takich jak: Polska bez długu czy Latający Uniwersytet KoLibra. Członkowie Zarządu Głównego odpowiadali na wiele pytań i starali się rozwiać potencjalne wątpliwości- na tyle skutecznie, że wszyscy uczestnicy spotkania na koniec wyrazili chęć zapisania się do KoLibra. Jeden KoLega ze względu na młody wiek pozostał tymczasowo sympatykiem, reszta ochoczo wypełniła deklaracje członkowskie.

W ten sposób powstała w Łowiczu grupa, która będzie dążyć do utworzenia kolejnego nowego oddziału KoLibra. Plany ma ambitne- od przeprowadzanie warsztatów i szkoleń, przez organizację spotkań z ciekawymi ludźmi, a na pisaniu do prasy kończąc. Jednak to nie ostatnie słowo naszych nowych KoLeżanek i KoLegów. Niech rozwiną z nami skrzydła!

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found