images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Klub Gazety Polskiej w Pabianicach wraz z łódzkim oddziałem KoLibra serdecznie zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Sową – przedsiębiorcą zbierającym podpisy pod ustawą o dobrowolności ubezpieczeń społecznych, które odbędzie się w środę 23 maja o 18:00 w Kawiarni Artystycznej w MOKu w Pabianicach.

 

 Pabianicki Klub Gazety Polskiej od pewnego czasu organizuje spotkania nt. uwarunkowań Rzeczpospolitej. Wystąpił tutaj już m.in. dr Przemysław Żurawski vel Grajewski z wykładem n.t. polityki zagranicznej Polski oraz o analogiach do czasów saskich. Wykład ten objął zagadnienia strategii. Ze spotkaniem autorskim przybył prof. Andrzej Tadeusz Kijowski, który rozprawiał o kulturze, sztuce, mediach i ich styku z polityką.

 

Najbliższe spotkanie zorganizowane wespół z łódzkim KoLibrem obejmie dziedzinę ekonomii. Następnym gościem Klubu GP będzie Grzegorz Sowa – przedsiębiorca z Piotrkowa Trybunalskiego, który zbiera podpisy za obywatelską ustawą o dobrowolności ubezpieczeń społecznych. Temat ten zahacza o problem przyszłości emerytur, a także wolności obywatelskich. W trakcie spotkania poruszona będzie także kwestia nadregulacja gospodarki i przeszkód dla drobnej i średniej przedsiębiorczości ze strony państwa.

 

Serdecznie zapraszamy. W środę, 23 maja o 18:00 do Kawiarni Artystycznej w MOKu w Pabianicach.

http://lodz.koliber.org/?p=161

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found