images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber zaprasza na kolejną edycję letniego obozu Liberty English Camp organizowanego przez Instytut Globalizacji, łączącego doskonalenie języka angielskiego z nauką ekonomii wolnorynkowej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-7 lipca w Milówce w Beskidzie Śląskim. Głównym sprawcą obozów Liberty English Camp jest amerykański think-tank Language of Liberty Institute, organizujący podobne wydarzenia na całym świecie, m.in. w Armenii, Gruzji, Nigerii, Słowacji czy Słowenii.

Wykładowcami są wybitni przedstawiciele ruchu wolnościowego. Podczas ostatniej edycji był nim np. były senator i szef rady nadzorczej Goldwater Institute z Arizony. Obóz łączy ze sobą przyjemny letni wypoczynek z intensywną nauką ekonomii w języku angielskim.

Studenci pracują w małych grupach, oglądają filmy, wiele zajęć ma charakter praktyczny. Organizatorzy nie zapominają także o wieczornych imprezach przy ognisku, wycieczkach w góry czy odpoczynku na basenie w Czechach.

W opinii wykładowców, jak i uczestników, ostatnia edycja Liberty English Camp, należała do najlepszych w historii – przyznaje Jacek Spendel główny organizator imprezy. – W tym roku ośrodek, w którym organizujemy obóz wzbogacił się o nowe wyremontowane sale, a my posiadamy nowy sprzęt audiowizualny, co z pewnością podniesie atrakcyjność oferowanych kursów – dodaje.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie, profesjonalną kadrę, komplet materiałów szkoleniowych, a także dodatkowe atrakcje, takie jak darmowe książki, czy atrakcyjne nagrody konkursowe (podczas ostatniej edycji była to np. kamera wideo).

Obóz ma charakter międzynarodowy. Podczas ostatniego pobytu w Milówce gościły grupy z Ukrainy, Armenii i Nigerii. Sukces obozu spowodował, że jego uczestnicy zorganizowali następnie własne obozy Liberty English Camp w Nigerii i w Armenii (dwukrotnie).

Podczas seminarium rodzą się nowe przyjaźnie, część osób dzięki zdobytym kontaktom wyjeżdża na zagraniczne staże i konferencje. Tego typu imprezy cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy apelują o jak najszybszą rejestrację. Do połowy maja obowiązuje promocyjna cena przy wczesnej rejestracji.

Więcej informacji znajduje się na tej stronie 

Szczegółowe informacje:

Jacek Spendel, dyrektor

spendel@globalizacja.org

tel. + 48 509 615 488

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found