images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber zaprasza na obóz językowy Liberty English Camp, który odbędzie się w dniach 1-6 lipca w miejscowości Milówka, w Beskidzie Żywieckim. Stowarzyszenie KoLiber zaprasza na obóz językowy Liberty English Camp, który odbędzie się w dniach 1-6 lipca w miejscowości Milówka, w Beskidzie Żywieckim.  

Liberty English Camp to projekt łączący praktyczną naukę języka angielskiego z niesztampową edukacją. Liberty, bo organizatorzy nie ukrywają, że sporo będzie o wolnym rynku i wolności osobistej. Formy będą zróżnicowane – od dyskusji w kilkuosobowych grupach, przez debaty oksfordzkie, po warsztaty z przedsiębiorczości.

Koszt uczestnictwa wynosi 590 zł od osoby, w takiej cenie jedynie do końca kwietnia! W tym roku proponujemy Wam formułę ALL INCLUSIVE, czyli jedzenie i picie bez ograniczeń. Poza dyskusjami i debatami planujemy wycieczkę turystyczną, konkurs talentów i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Szczegóły na stronie internetowej www.globalizacja.org/camp
Zapraszamy!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found