images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości, znana ze skutecznej promocji rozwiązań prowolnościowych i prorynkowych zaprasza na swój nowy projekt szkoleniowy. Jest nim Akademia Młodych Przedsiębiorców, nad którą patronat objęło nasze stowarzyszenie.

– Staramy się kształcić młodych ludzi w duchu wolności, a umiejętność założenia i prowadzenia firmy może być szansą na bycie bardziej wolnym. Dlatego zdecydowaliśmy się na drugą edycję Akademii – mówi [koliber_person name=”Marcin Chmielowski”], wiceprezes Fundacji i jednocześnie koordynator projektu. AMP rozpocznie się w lutym, przez pięć sobót kursanci będą spotykać się w Krakowie. Podczas 40 godzin zajęć dowiedzą się jak napisać biznes-plan, jak promować firmę w Internecie i w szczególności na serwisach społecznościowych oraz w jaki sposób w ogóle rozpocząć swoją działalność i przebić się przez gąszcz przepisów. Dla chętnych spoza Krakowa organizatorzy przewidzieli kurs wirtualny polegający na wysyłaniu nagrań wykładów i innych materiałów szkoleniowych, co pozwoli uczestnikom tak samo dobre przygotowanie się, jak tym, którzy będą fizycznie obecni na zajęciach w Krakowie. – Swojej oferty nie adresujemy jednak tylko do przyszłych przedsiębiorców. Uważamy, że program, który mamy do zaoferowania może być atrakcyjny także dla osób, które od niedawna prowadzą swoją działalność i chcą dowiedzieć się czegoś więcej – mówi Chmielowski.

Ważnym elementem Akademii będą, oprócz zajęć, także spotkania z przedsiębiorcami. Będą oni mówić o tym, jak zaczynali swój biznes i na pewno podzielą się cennymi radami z tymi, którzy sami chcą prowadzić firmy lub rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Dodatkową atrakcją kursu jest nagroda. Aby zaliczyć kurs i otrzymać od organizatorów certyfikat uczestnictwa uczestnicy będą pisać biznes-plany. Spośród nich zostanie wybrany najlepszy, którego autor otrzyma możliwość darmowego odbycia studiów MBA organizowanych przez Alternatywną Szkołę Biznesu Kamila Cebulskiego. Wyboru dokonają przedsiębiorcy. Rynkowa wartość tych studiów to ponad 14 tysięcy złotych.

Więcej szczegółów można znaleźć pod mlodziprzedsiebiorcy.com.pl

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found