images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Dzięki staraniom Oddziału Kraków Stowarzyszenia KoLiber wydawnictwo Arcana nieodpłatnie przekazało nam zestaw wydanych przez siebie książek. Ten podarunek stanie się zalążkiem biblioteczki we właśnie remontowanej i wyposażanej siedzibie Stowarzyszenia – przy ulicy Zgoda 4 w Warszawie.   Wśród książek znaleźć można klasyków, takich jak Ludwig von Mises, wybitne opracowania dotyczące myśli historycznej, jak choćby książka „Umierać, ale powoli!” prof. Jacka Bartyzela, czy oryginalne i nowatorskie podsumowanie sporu dotyczącego kary śmierci, jakim jest książka dr. hab. Piotra Bartuli. Tematyka przekazanych nam pozycji jest na tyle szeroka, że zainteresuje każdego z członków naszego Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Arcana za ich merytoryczny wkład w budowę siedziby KoLibra z prawdziwego zdarzenia. Przypominamy też, że firmy, instytucje i osoby prywatne mogą wesprzeć budowę naszej siedziby na różne sposoby. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie http://zgoda4.pl/

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found