images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Krakowski oddział KoLibra nie próżnuje. Przedstawiamy bardzo ciekawe wieści jakie przekazał nam prezes o/Kraków KoLega Paweł Walczak:

 

 

Mamy dla Was garść newsów. Przede wszystkim jutro zapraszamy na spotkanie oddziału, które odbędzie się w Absyncie na Miodowej o godzinie 18:00.

 

Drugie wydarzenie na jakie zapraszamy to Marsz Rotmistrza, który odbędzie się tradycyjnie 13. maja o 15:00, start z Placu Matejki. Po więcej informacji odsyłamy na facebookowy profil wydarzenia.

 

Maj to co roku dobra okazja, żeby przypominać o rtm. Witoldzie Pileckim. 13. maja, w dzień urodzin Rotmistrza organizowane są w całej Polsce Marsze, a 25. maja – dzień wykonania bandyckiego wyroku na Pileckim – miejmy na dzieję, że zostanie uznany jako Europejski Dzień Bohaterów Walki z Totalitaryzmem. Prezes naszego oddziału, Paweł Walczak, w ramach Latającego Uniwersytetu KoLibra gościł w ten wtorek w gimnazjum w Wieliczce, gdzie poprowadził lekcję o rtm. Witoldzie Pileckim. W trakcie zajęć przeprowadzony został konkurs wiedzy o Pileckim. Najaktywniejsza uczestniczka z najlepszym wynikiem quizu dostała książkę “Ochotnik” Marco Patricellego, do wszystkich natomiast trafiły ulotki o Witoldzie i fragmenty jego raportów.

 

Pamiętajmy o Bohaterach, Przypomnijmy o Rotmistrzu!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found