BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Krakowski oddział KoLibra nie próżnuje. Przedstawiamy bardzo ciekawe wieści jakie przekazał nam prezes o/Kraków KoLega Paweł Walczak:

 

 

Mamy dla Was garść newsów. Przede wszystkim jutro zapraszamy na spotkanie oddziału, które odbędzie się w Absyncie na Miodowej o godzinie 18:00.

 

Drugie wydarzenie na jakie zapraszamy to Marsz Rotmistrza, który odbędzie się tradycyjnie 13. maja o 15:00, start z Placu Matejki. Po więcej informacji odsyłamy na facebookowy profil wydarzenia.

 

Maj to co roku dobra okazja, żeby przypominać o rtm. Witoldzie Pileckim. 13. maja, w dzień urodzin Rotmistrza organizowane są w całej Polsce Marsze, a 25. maja – dzień wykonania bandyckiego wyroku na Pileckim – miejmy na dzieję, że zostanie uznany jako Europejski Dzień Bohaterów Walki z Totalitaryzmem. Prezes naszego oddziału, Paweł Walczak, w ramach Latającego Uniwersytetu KoLibra gościł w ten wtorek w gimnazjum w Wieliczce, gdzie poprowadził lekcję o rtm. Witoldzie Pileckim. W trakcie zajęć przeprowadzony został konkurs wiedzy o Pileckim. Najaktywniejsza uczestniczka z najlepszym wynikiem quizu dostała książkę “Ochotnik” Marco Patricellego, do wszystkich natomiast trafiły ulotki o Witoldzie i fragmenty jego raportów.

 

Pamiętajmy o Bohaterach, Przypomnijmy o Rotmistrzu!

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found