images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

KoLeżanka Anna Grabińska, Redaktor Naczelna „Gońca Wolności”, dotarła do informacji na temat szokującego zdarzenia. Źródła zbliżone do Kurii Metropolitalnej podają, że we wtorek, 25 stycznia, o godzinie 23.20 na teren Kurii wdarło się pięciu zamaskowanych osobników uzbrojonych w pałki oraz worki z piaskiem i wybiło okna w biurach wszystkich pięciu biskupów.

KoLeżanka Anna Grabińska,Redaktor Naczelna „Gońca Wolności”, dotarła do informacji na temat szokującego zdarzenia. Źródła zbliżone do Kurii Metropolitalnej podają, że we wtorek, 25 stycznia, o godzinie 23.20 na teren Kurii wdarło się pięciu zamaskowanych osobników uzbrojonych w pałki oraz worki z piaskiem i wybiło okna w biurach wszystkich pięciu biskupów.
 
Zdarzenie powinno wzbudzić ogromne zaniepokojenie i sprowokować do zadania pytania o sytuację Kościoła w Polsce. Jest to trzeci podobny przypadek – dwa pierwsze dotyczyły księży Niedzielaka i Popiełuszki.
Czy wracają czasy, gdy Kościół jest nękany nie tylko słowną nagonką?

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

  • image not found
  • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
    Wolności - Centrum Rozwoju
    Społeczenstwa Obywatelskiego
    ze środkow Programu Rozwoju
    Organizacji Obywatelskich
    na lata 2018 - 2030

  • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl