images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

6 grudnia 2014 roku obradował w Warszawie Konwent Stowarzyszenia KoLiber. Delegaci wysłuchali sprawozdania z działalności zarządu, któremu przewodniczył [koliber_person name=”Adam Kondrakiewicz”] oraz udzielili absolutorium jego członkom. Następnie wybrano nowego prezesa KoLibra. Został nim KoLega [koliber_person name=”Tomasz Pułrół”]. Kolejne głosowania dotyczyły wyboru członków Sądu Naczelnego oraz Centralnej Komisji Rewizyjnej. W skład Sądu wybrani zostali: [koliber_person name=”Karol Wiszniewski”], [koliber_person name=”Kacper Chołody”] oraz [koliber_person name=”Jan Bielicki”], a w nowym składzie CKR znaleźli się: [koliber_person name=”Stanisław Wojtera”], [koliber_person name=”Paweł Momro”], [koliber_person name=”Michał Wolski”], [koliber_person name=”Adam Kondrakiewicz”] oraz [koliber_person name=”Marek Kułakowski”]. Konwent dokonał również kilku zmian w Statucie Stowarzyszenia. W jego trakcie nastąpiła także uroczystość wręczenia Skrzydeł KoLibra, które w tym roku otrzymał [koliber_person name=”Tomasz Malinowski”]. Na zakończenie obrad nowowybrany prezes ogłosił swoją pierwszą decyzję, jaką było powołanie Zarządu Głównego Stowarzyszenia w składzie:

 

 • [koliber_person name=”Piotr Mazurek”] – I wiceprezes
 • [koliber_person name=”Karol Handzel”] – II wiceprezes
 • [koliber_person name=”Anna Maria Podyma”] – sekretarz
 • [koliber_person name=”Piotr Kasperkiewicz”] – skarbnik

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found