BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Już w najbliższą sobotę, 11.12.2010r., odbędzie się Konwent Stowarzyszenia KoLiber. Część oficjalna, z debatą o długu publicznym na otwarcie, będzie miała miejsce w sali Archiwum Akt Dawnych, przy ul. Długiej 7. O 20:00 zapraszamy na na imprezę w restauracji Biblioteka, przy ul. Rakowieckiej 2.

    Już w najbliższą sobotę, 11.12.2010r., odbędzie się Konwent Stowarzyszenia KoLiber.  Podczas obrad wybierzemy nowe władze centralne, w tym prezesa.
    Część oficjalna będzie miała miejsce w sali Archiwum Akt Dawnych, przy ul. Długiej 7.
    O godzinie 13:00 rozpocznie się dyskusja nt. długu publicznego. Swoje zdanie przestawią A. Sadowski, wiceprezes Centrum im. Adama Smitha, oraz redaktor R.A. Ziemkiewicz. Moderatorem panelu jest KoLega S. Wojtera. Po debacie wystąpi raper WC Filet z utworem „Na kredyt”, który wpisuje się w KoLibrową kampanię „Polska bez długu„. Część otwarta dla przyjaciół i sympatyków skończy się przed 15:00.

    O 15:00 mija pierwszy termin otwarcia obrad Konwentu, drugi zaś o godzinie 16:00.

    Wieczorem, o 20:00 wypijemy toast za zdrowie KoLibrantów na imprezie w restauracji Biblioteka, przy ul. Rakowieckiej 2. Zabawa potrwa do ok. 2:00 w nocy. Wstęp 10 zł. Specjalnie dla Was przygotowane są rozmaite atrakcje: loteria fantowa, piłkarzyki, bilard i parkiet do tańca. Więcej informacji na specjalnej stronie.

    Na niedzielę przedstawiamy kolejne propozycje: wspólne zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego (wstęp wolny) czy wieczorne wyjście na „Wojtek Party” na ul. Ikara na warszawskim Mokotowie.

    Zapraszamy przyjaciół, partnerów i sympatyków zarowno na dyskusję, jak i na imprezę wieczorną.

    Do zobaczenia!

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found