images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W związku z zbliżającymi się 10 urodzinami KoLibra ogłaszamy konkurs na KoLibrowe „Naj…”. W ramach konkursu członkowie będą mogli wybierać swoich faworytów w wielu kategoriach, np. „Najlepszy Prezes” czy „Najlepsza impreza”. Nagrody zostaną wręczone laureatom w czasie Konwentu z okazji 10 urodzin Stowarzyszenia.

Do 24 lutego czekamy na propozycję kategorii konkursowych…

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami obchodami 10 urodzin KoLibra, organizujemy plebiscytu na „KoLibrowe naj…” 10lecia.

1. Ogólne zasady konkursu

Konkurs adresowany jest do społeczności związanej ze Stowarzyszeniem KoLiber, przy czym aby aktywnie móc w nim uczestniczyć (mieć bierne lub czynne prawo wyborcze) nalezy być obecnie, lub w przeszłości, członkiem Stowarzyszenia. Z przykrością informujemy, że w głosowaniu nie będą uwzględniane głosy sympatyków organizacji.

Zaproponowaliśmy wam kilka kategorii, wewnątrz których będziemy wybierać „naj…”. Jednocześnie informujemy, że lista ta nie jest zamknięta, i przewidujemy możliwość zgłoszenia własnej kategorii, więcej o tym w dalszej części tekstu.

W każdej kategorii będzie istniała możliwość tajnego (poprzez maila) zgłaszania kandydatur. Każda osoba zgłoszona do udziału w plebiscycie zostanie osobiście zapytana o zgodę na udział w konkursie. W przypadku braku zgody – brak kandydatury. Następnie zostanie uruchomiona strona internetowa, i przeprowadzone głosowanie. Informujemy, że głosy będą ważone, tak by maksymalnie wyrównać szanse akcji starszych, które relatywnie pamięta dużo mniej osób, i akcji nowszych, pamiętanych przez zdecydowaną większość aktualnie działających członków KoLibra.

2. Harmonogram konkursu:

Do 24 lutego – zgłaszanie kategorii (szczegóły poniżej)
24 luty – 3 marzec – zgłaszanie kandydatur (szczegóły poniżej)
4 marzec – 20 marzec – otwarte głosowanie

Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie okolicznościowych pamiątek odbędzie się w czasie Konwentu z okazji 10 urodzin KoLibra.

3. Zgłaszanie kategorii

Na dobry początek proponujemy następujące 10 kategorii:

 1. Najlepszy Prezes
 2. Najlepsza akcja w kategorii „happening z jajem”
 3. Najlepsza akcja w kategorii „poważna sprawa”
 4. Najlepsza impreza
 5. Najlepszy polityk/samorządowiec/osoba publiczna, realizujący misję KoLibra
 6. Najaktywniejszy członek KoLibra (na przestrzeni lat)
 7. Najlepsze „pióro” KoLiba
 8. Największy KoLibrowy hardcorowiec
 9. Największa osobowość forum internetowego
 10. Najlepszy rzecznik prasowy

Jak widzicie kategorie są poważniejsze, i mniej poważne. Rozumienie tych kategorii pozostawiamy osobom głosującym. Jeśli wśród wymienionych kategorii jakiejś wam brakuje, to zapraszamy do wysłania maila, na adres: lsierocki@gmail.com, z propozycją kategorii. Ponieważ jednak chcemy uniknąć „mnożenia” kategorii ponad rozsądek, zgłoszenie musi zawierać:

 • precyzyjną nazwę kategorii
 • propozycje przynajmniej 3 kandydatur do danej kategorii

Informujemy, że jeśli kategoria w czasie zgłaszania kandydatur nie uzyska łącznie przynajmniej 5 kandydatów (którzy wyrażą zgodę na kandydowanie), to kategoria nie będzie uwzględniona w głosowaniu. Na zgłoszenia kategorii, jak wynika z harmonogramu, czekamy do 24 lutego. Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, jeśli kategoria nie zostanie uznana za wartą prezentowania na Konwencie.

4. Zgłaszanie kandydatur

24 lutego zostanie przedstawiona lista kategorii, wewnątrz których wybierać będziemy „naj…” danej kategorii. Od tego dnia będzie można zgłaszać swoje kandydatury do udziału w konkursie. Kandydatury będzie można zgłaszać mailowo pod adresem lsierocki@gmail.com. W przypadku zgłaszania osób prosimy o podawanie telefonu lub maila osoby zgłaszanej, jeśli go oczywiście posiadacie. W przypadku braku danych kontaktowych, jeśli nie uda mi się skontaktować z osobą zgłaszaną, kandydatura nie będzie przyjęta.

5. Więcej informacji

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres lsierocki@gmail.com, lub na forum internetowym organizacji, w dyskusji poświęconej konkursowi.

Serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w konkursie, w końcu 10 lat kończy się raz, i warto nagrodzić wszystkie „naj…” tego okresu.

Pozdrawiam,
Lesław Sierocki
Koordynator Konkursu na KoLibrowe „naj…”

/rp/

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl