images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

28 marca w naszej siedzibie przy ul. Zgoda 4 w Warszawie odbyło się tradycyjne przedświąteczne spotkanie Stowarzyszenia KoLiber. Licznie wzięli w nim udział członkowie i sympatycy KoLibra, a także zaproszeni goście m.in. prezes Polski Razem Jarosław Gowin, Krzysztof Bosak i Jerzy Wasiukiewicz z Ruchu Narodowego, Aleksander Majewski (wPolityce.pl), radna Rady m.st. Warszawy Agnieszka Soin (Prawica Rzeczypospolitej), przewodniczący Klubu Radnych Miasto jest Nasze w Radzie Dzielnicy Śródmieście Andrzej Kozicki, Aleksander Z. Zioło, prezes Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej Paweł Leszczyński, wiceprezes Stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza Wojciech Boberski czy nasi przyjaciele z portalu Blogpress.pl. Byli także KoLibrowi samorządowcy: burmistrz Pragi Północ [koliber_person name=”Paweł Lisiecki”], [koliber_person name=”Damian Paczkowski”] – Radny Dzielnicy Praga Południe, radny i przewodniczący Klubu Radnych Wspólnota Dzielnicy Włochy [koliber_person name=”Sebastian Piliński”], wieloletni radny Dzielnicy Ochota [koliber_person name=”Karol Wiszniewski”]. Poseł Artur Górski skierował do zgromadzonych list z życzeniami i pozdrowieniami, który został odczytany podczas spotkania.

Foto:Basia Kulpa

Zachęcamy do oglądania fotorelacji ze spotkania autorstwa Basi Kulpy oraz autorstwa Blogpressu!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found