images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Członków oraz sympatyków Stowarzyszenia KoLiber serdecznie zachęcamy do wysyłania aplikacji na pierwszą edycję Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów. Akademia jest projektem edukacyjnym skierowanym do młodych ludzi (w wieku 18-30 lat), rozważających zaangażowanie w życie publiczne, zainteresowanych meandrami polityki i ekonomii.

 Trzon programu stanowić będą trzy moduły: polityka (filozofia polityczna), ekonomia wolnego rynku oraz komunikacja społeczna. Kurs odbywał się będzie w każdą sobotę, od początku marca do końca maja 2012 roku, na Uniwersytecie Śląskim  w Katowicach. Dla osób, które nie mogą dojeżdżać do Katowic, istnieje możliwość uczestniczenia w trybie on-line. Zajęcia prowadzone będą przez naukowców oraz ekspertów-praktyków z organizacji pozarządowych. Kurs zakończony będzie egzaminami, natomiast najlepsi absolwenci Akademii mogą liczyć na  płatne staże w Goldwater Institute w Arizonie oraz wyjechać na szkołę letnią organizowaną pod auspicjami Georgetown University. Organizatorem Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów jest Instytut Globalizacji, natomiast Stowarzyszenie KoLiber jest partnerem projektu.

– Mamy miłą niespodziankę dla KoLibrantów- mówi Jacek Spendel, Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów i członek CKRu KoLibra.- Każdy członek KoLibra, który wskaże na swoje członkostwo w formularzu rejestracyjnym, otrzyma 20% zniżki na cały kurs.

Szczegóły i rejestracja na stronie www.akademialiderow.edu.pl

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found