images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Krakowscy przedstawiciele naszego stowarzyszenia wezmą udział w seminarium organizowanym przez Instytut Aurea Libertas. W dniach 27-29.11.2010r. w urokliwej miejscowości Biecz we wschodniej Małopolsce, KoLibranci będą mieli okazję przedstawić projekty podejmowane przez naszą organizację osobom z innych NGO.

Krakowscy przedstawiciele naszego stowarzyszenia wezmą udział w seminarium organizowanym przez Instytut Aurea Libertas. W dniach 27-29.11.2010r. W urokliwej miejscowości Biecz we wschodniej Małopolsce, KoLibranci będą mieli okazję przedstawić projekty podejmowane przez naszą organizację m.in. kampanię „Polska bez długu” czy pikiety antyVATowskie osobom z innych NGO.

W trakcie trzydniowego wyjazdu będziemy brali udział w dyskusjach panelowych na poważne społeczne tematy takie jak „Idea społeczeństwa obywatelskiego w kontekście polskich tradycji polityczno-kulturowych”. Wysłuchamy ciekawych prelekcji, zawiążemy nowe znajomości. Punktem kulminacyjnym będzie udzielenie lekcji dla licealistów.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found