images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber i Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości zapraszają na kolejną edycję letniego obozu Liberty English Camp, łączącego doskonalenie języka angielskiego z nauką ekonomii wolnorynkowej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-13 września w Ponikwii koło Wadowic, rodzinnego miasta papieża Jana Pawła II. Głównym sprawcą obozów Liberty English Camp jest amerykański think-tank Language of Liberty Institute, organizujący podobne wydarzenia na całym świecie, m.in. w Armenii, Gruzji, Nigerii, Słowacji czy Słowenii.

Obóz “Liberty English Camp” to szkoła języka angielskiego i wolności. Łączymy dwa istotne elementy: edukację na temat gospodarki wolnorynkowej i filozofii wolności oraz naukę „żywego” języka angielskiego. Głównym edukacyjnym przesłaniem tego przedsięwzięcia jest uświadomienie wagi wolności osobistej i gospodarczej oraz roli własności prywatnej w wolnym społeczeństwie.

Cele te realizowane będą poprzez organizowanie dyskusji w małych grupach, warsztatów poświęconych zakładaniu własnej firmy, debat oksfordzkich, projekcję filmów oraz inne, twórcze aktywności. Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest do młodych ludzi (w wieku 17-35 lat) pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz pogłębić swoją wiedzę na temat idei wolności i przedsiębiorczości.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie, profesjonalną kadrę, materiały szkoleniowe. Ponadto, ośrodek „Ponikiew” dysponuje takimi atrakcjami jak kryty basen, kort tenisowy, a także boiska do siatkówki i koszykówki. Nie zapomnimy o dobrej zabawie (do rana!). Obóz ma charakter międzynarodowy. Podczas poprzednich edycji gościli studenci z Ukrainy, Armenii i Nigerii. Sukces obozu spowodował, że jego uczestnicy zorganizowali następnie własne obozy Liberty English Camp w Nigerii i w Armenii (trzykrotnie).

Podczas seminarium rodzą się nowe przyjaźnie, część osób dzięki zdobytym kontaktom wyjeżdża na zagraniczne staże i konferencje. Tego typu imprezy cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy apelują o jak najszybszą rejestrację. Rejestracja prowadzona jest do dnia 15 sierpnia. Co istotne: KoLiber jest współorganizatorem obozu, dlatego też specjalnie dla członków zniżka -10% (540zł miast 600zł). Aby to potwierdzić w rejestracji, przy nazwisku należy dopisać „KoLiber”

Więcej informacji i rejestracja znajduje się na stronie http://fundacjawip.org/liberty-english-camp/

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found