images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber wspiera akcję „Broń swojej emerytury”, której celem jest oddanie ubezpieczonym swobody decydowania o formie wypłaty pieniędzy gromadzonych latami w funduszach emerytalnych…

KoLiber wspiera akcję „Broń swojej emerytury”


Stowarzyszenie KoLiber wspiera akcję „Broń swojej emerytury”, której celem jest oddanie ubezpieczonym swobody decydowania o formie wypłaty pieniędzy gromadzonych latami w funduszach emerytalnych. Naszym podstawowym żądaniem jest zachowanie dziedziczenia środków z OFE, czego obecnie funkcjonujący system w pełni nie gwarantuje. Jest to swoisty apel do polityków, by oddali nam wolność do dysponowania naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi.

Stowarzyszenie KoLiber, dla którego jedną z najwyższych wartości jest wolność, z wielkim zapałem i nieskrywaną radością przystępuje do tej akcji. Inicjatywa Super Expressu jest tym bardziej cenna, że promuje odpowiedzialność w ekonomicznych poczynaniach ludzi w wieku emerytalnym, sprzeciwiając się demagogicznym hasłom o rzekomej potrzebie dzielenia tych środków ze względu na zagrożenie niemądrego wydatkowania pieniędzy przez emerytów. Tymczasem wolność wyboru jest podstawowym prawem należnym ludziom, zaś oddanie im swobody decyzji jest niocenioną lekcją odpowiedzialności za własny los.

Stowarzyszenie KoLiber na terenie całej Polski zbiera kupony z apelem do Premiera i Marszałka Sejmu. Jednocześnie prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o poparcie tej inicjatywy, wydrukowanie kuponu ze strony internetowej Super Expressu i przesłanie go na adres redakcji

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl