images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Przedstawiamy kolejnych członków Stowarzyszenia KoLiber, których warto poprzeć w nadchodzących wyborach. Są to Krzysztof Haładus (PJN) z oddziału katowickiego, Marcin Horała (PiS) z Gdyni oraz Paweł Lisiecki (PiS) z Warszawy.

 

 

Krzysztof Haładus (lista nr 2, miejsce 1.) urodził się w Sosnowcu 20.10.1966, jest przedsiębiorcą. Od 1997 do lipca 2005 członek Unii Polityki Realnej, w której pełnił funkcje: członka Rady Głównej UPR, prezesa oddziału Sosnowiec, rzecznika prasowego okręgu śląskiego. Kandydat na Prezydenta Sosnowca Komitetu Wyborczego PiS w wyborach samorządowych 2006 roku. W kadencji 2006-2010 bezpartyjny radny RM Sosnowca w klubie PiS. Zdeklarowany zwolennik wolnego rynku. Po wyborach chciałby się zająć zmniejszeniem biurokracji, obniżeniem podatków, zniesieniem ograniczenia dostępu do zawodu oraz infrastrukturą rowerową. Więcej na stronie kandydata.

Marcin Horała startuje ma 30 latjuż (lista nr 1, miesce 11.). Sprawuje już 5 lat mandat radnego tego miasta, a jego ciężka praca sprawia, że jest doceniany za aktywność i kompetencję. Bliskie są mu idee konserwatywne, wolnościowe i republikańskie. Chce uczestniczyć w przekładaniu tych idei na konkretne rozwiązania służące Polsce i Polakom. Jest gorącym zwolennikiem zasady pomocniczości, to znaczy, że jak najwięcej uprawnień i decyzji powinno zostać przekazanych obywatelom. Prywatnie nasz kandydat jest szczęśliwym mężem Beaty i tatą Agnieszki (4 lata) i Agatki (2,5 roku). Więcej o współtwórcy oddziału trójmiejskiego KoLibra na stronie internetowej.

Paweł Lisiecki (lista nr 1, miejsce 16.), urodzony w 1978 roku w Warszawie, to KoLibrant wielce zasłużony dla oddziału stołecznego. Zainicjował wiele akcji m.in happening przeciwko podatkowi Beki. Od 2002 roku nieprzerwanie sprawuje mandat Radnego Dzielnicy Praga Północ. W tym czasie dał się poznać jako osoba bardzo zaangażowana w sprawy mieszkańców Warszawy. Ma przygotowany bardzo rozbudowany program- jego priorytetami są: podjęcie działań na rzecz obniżki opodatkowania benzyny, budowa linii szybkiej kolei Warszawa – Wilno, podjęcie działań mających na celu obniżenie stawki VAT oraz przystosowanie ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym do potrzeb samorządów. Pełny program oraz biografia KoLegi Pawła Lisieckiego znajduje się na stronie i profilu na FaceBooku.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found