Katowicki oddział Stowarzyszenia KoLiber, Koło Naukowe Politologów UŚ oraz Unia Polityki Realnej serdecznie zapraszają na spotkanie z prezesem UPR dr. Bartoszem Józwiakiem, które odbędzie się 3 grudnia o godzinie 17:00 w sali 147 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Tematem spotkania będą realia funkcjonowania współczesnej gospodarki.
Nurtują Cię pytania o to, jaki jest pożądany zakres udziału państwa w życiu gospodarczym? Jaką rolę odgrywają w nim obecnie biurokracja, opodatkowanie czy też zadłużenie publiczne? Podczas wykładu nasz gość postara się udzielić na nie odpowiedzi.
Link do wydarzenia na facebooku znajdziesz tutaj
Chcesz być na bieżąco z eventami organizowanymi przez Katowicki Oddział KoLibra? Śledź stronę internetową www.katowice.koliber.org.
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.
Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.
Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.
© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.