images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W związku ze zbliżającą się rocznicą zakończenia Powstania Warszawskiego, chcemy raz jeszcze pochylić się nad tematyką walczącej Warszawy 1944 roku i przypomnieć sobie, jak wyglądał bój, który żołnierze Polskiego Państwa Podziemnego stoczyli 68 lat temu. Do zmagającej się z okupantem stolicy przeniosą nas filmy Aliny Czerniakowskiej „1 Sierpnia” oraz „Minęła Rocznica”.

 

„1 Sierpnia” – to film, w którym kolejne etapy Powstania Warszawskiego zostały zestawione z kolejnymi latami rocznic świętowanych na warszawskich Powązkach, szczególnie wtedy, gdy to było zakazane

„Minęła Rocznica” – obraz, w którym wyjątkowo uroczyste obchody 60. rocznicy Powstania Warszawskiego posłużyły jako tło filmu o Powstaniu, by powiedzieć to, co jeszcze nie zostało powiedziane

 

Pokaz obu filmów oraz dyskusja z udziałem autorki i historyków zajmujących się Powstaniem Warszawskim odbędzie się 25 września 2012 (wtorek) o godz. 18 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5.

 

Wstęp wolny!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found