images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

30 listopada w Krakowie odbył się ogólnopolski Konwent Stowarzyszenia KoLiber, podczas którego wybrano nowego Prezesa wraz z Zarządem Głównym. Wybory wygrał Karol Handzel z oddziału Trójmiasto, który posiada szerokie doświadczenie w pracy na rzecz KoLibra. Jako współpracowników Karol Handzel wskazał: Macieja Antczaka (I wiceprezes, o. Kalisz), Marka Kułakowskiego (II wiceprezes, o. Warszawa), Piotra Kasperkiewicza (skarbnik, o. Poznań) oraz Michała Biangę (sekretarz, o. Trójmiasto). Kadencja nowego prezesa będzie trwała przez najbliższy rok.

Ponadto podczas konwentu doszło do wyboru nowych sędziów Sądu Naczelnego, którymi zostali: Tomasz Pułról, Mateusz Specht oraz Marcin Sobiczewski. Z kolei w wyborach uzupełniających do Centralnej Komisji Rewizyjnej zwyciężyła Anna Kwiecień.

Wszystkim powołanym do ciał statutowych Stowarzyszenia KoLiber życzymy powodzenia i wierzymy w to, że swoją pracą będą skutecznie szerzyć myśl konserwatywnego liberalizmu. Dziękujemy także wszystkim delegatom z całej Polski za przybycie do Krakowa i wzięcie udziału w obradach. Swoich przedstawicieli wydelegowały oddziały: Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Poznań, Kalisz, Lublin, Wrocław, Olsztyn i Kutno.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found