images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniach 21-23 września odbyło się spotkanie organizowane przez „Stowarzyszenie Projekt Tarnów” pod nazwą „Jestem młody! Chcę mieć wpływa”, w którym swój udział wzięli Prezes Stowarzyszenia KoLiber Seweryn Szwarocki oraz II Vice Prezes Piotr Gładysz.
 
Seweryn Szwarocki został zaproszony w pierwszym dniu do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym razem z czterema innymi młodymi liderami z południowej Polski. Prezes KoLibra przedstawił uzależnienie przyszłości młodych Polaków w dużej mierze od ingerencji państwa w rozwój gospodarczy naszego kraju, od poziomu regulacji zawodowych oraz wysokości obciążeń fiskalnych.
 
W drugim dniu w debatach grupowych uczestnicy dyskutowali na konkretne tematy dot. polityki młodzieżowej Polski. Kulminacją programu była debata trzech przedstawicieli dojrzalszego pokolenia: posłanki PO – Urszuli Augustyn, prezydenta Tarnowa – Ryszarda Ścigały i wykładowczyni PWSZ w Tarnowie – Anny Gądek, co jakiś czas przerywana pytaniami oraz wypowiedziami młodych ludzi. Swoją negatywną opinię n/t ogółu prowadzenia polityki młodzieżowej przez państwo wyraził prezydent gospodarza projektu – Ryszard Ścigała, który uznał, że państwo nie powinno prowadzić jakichś szczególnych polityk wobec określonych grup, czy to społecznych, czy to etnicznych, czy wiekowych etc. Z tym zdaniem zgodzili się członkowie ZG Stowarzyszenia, którego stanowisko wyraził Prezes Szwarocki.
 
Spotkanie zaowocowało nie tylko wymianą poglądów, ale również kontaktów i nawiązaniem znajomości z wieloma aktywnymi osobami, co w przyszłości z pewnością procentować będzie w realizacji wspólnych przedsięwzięć.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found