images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Z jakim programem gospodarczym pójdzie do wyborów Zjednoczona Prawica czyli koalicja Prawa i Sprawiedliwości, Polski Razem Jarosława Gowina, Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka i Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry? Jakie są propozycje tych sił politycznych w obszarach takich jak: deregulacja, system podatkowy, wyrównywanie szans polskich przedsiębiorców i kapitału zagranicznego?

Na te i inne pytania związane z polityką gospodarczą państwa i propozycjami programowymi Zjednoczonej Prawicy odpowie nasz gość Jarosław Gowin. Spotkanie z nim odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia KoLiber przy ul. Zgoda 4 lok. 6 (I klatka, III piętro) w czwartek 23 kwietnia o godz. 19.

Jarosław Gowin – prezes partii Polska Razem, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Zjednoczona Prawica, były minister sprawiedliwości, senator VI kadencji, poseł na Sejm RP VI i VII kadencji, z wykształcenia filozof, doktor nauk humanistycznych, określa się jako „entuzjasta wolnego rynku i aktywności obywatelskiej”.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found