images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Kielecki KoLiber gościł 15 lutego publicystę, obieżyświata, pisarza i wydawcę Jana M. Fijora. Głównym tematem spotkania były „Mity gospodarcze w Polsce”. Spotkania miały miejsce w Kielcach i w Końskich.

Kielecki KoLiber gościł 15 lutego publicystę, obieżyświata, pisarza i wydawcę Jana M. Fijora. Głównym tematem spotkania były „Mity gospodarcze w Polsce”. Spotkania miały miejsce w Kielcach i w Końskich. Był to tylko wstęp do dość burzliwej dyskusji o sposobach normalnego funkcjonowania gospodarki Naszego Państwa. Niestety. Diagnoza była jedna – dość daleko nam do normalności. Nasz gość stwierdził, że jedynym sposobem wejścia gospodarki na właściwą drogę jest czytanie i edukacja. Spotkania Klubu Gazety Polskiej są rzadkim i wartym upowszechnienia elementem tej drogi. Nie ma co liczyć na telewizję i radio. Tematy tutaj poruszane jak na razie nie pojawiają się w ich głównym nurcie. Musimy liczyć tylko na siebie. Jednak by nie dać się ogłupiać musimy więcej czytać i uczestniczyć w takich spotkaniach. Jan Fijor zarekomendował także nasze następne spotkanie. Następnym gościem będzie ekspert rynku paliwowego pan Andrzej Szczęśniak z wykładem na temat „Polityka energetyczna Polski”. Zapraszamy w czwartek 22 lutego o godz. 16.00 do sali KSM w Końskich oraz o godz. 19.00 do auli 105A w budynku B Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.
Zapis spotkania w formacie mp3 dostępny na stronie www.akademiapolityczna.pl

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found